Zmień rozmiar czcionki


Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 3 z 5   [ 62 posty(ów) ]
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 21:51
Posty: 321
Miejscowość: Maszewo
Ale Wy sie strasznie spinacie nie dosc ze robicie totalny offtop koledze w temacie i nie macie mu checi pomoc na pytania zadane przez niego to jeszcze po drodze nazywacie innych disnejowcami.Nie kumam tego wogole bo bo jak wiadomo nexia powoli jest na wyginieciu i kazdy kto posiada nexie zaglada na wszystkie mozliwe fora z nexia zwiazane bo ma zapal i checi opisac auto na forum jednym czy drugim chce dopytac cos modzic i zamiast jakos zareklamowac dane forum przywitac nowego to od razu buuuu bo ma ramki pod tablice nie takie.Przeciez kolega sie chcial autem pochwalic a nie ramkami wkoncu a przez takie zachowanie nie ma na forum w dziale nasze samochody grubszych projektow tylko same serie i to tez juz coraz rzadziej bo zniechecacie ludzi i nie chca opisywac nic juz na forum bo po co opisywac szybkie niskie szerokie auto jak wystarcza same ramki zeby temat wrypac do lochu.Czy zeby byc dobrze przyjetym na forum trzeba najpierw komus dobrze w tyl wejsc.Takze spokojnie takie jest moje zdanie.

_________________
Nexia GSi c20xe sztuk dwie
2.0 16v c20xe


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lis 2012, 22:21
Posty: 412
Miejscowość: Zduńska Wola
Samochód:: Daewoo Nexia
pietrek dobrze powiedziane ;)

no nie powiem bo parę osób z tego forum na prawdę jest spoko, no ale bez przesady aby robić taki off z takiego powodu, że mam inną ramkę i naklejkę, no bez przesady, no następnym razem jak się wam nie podoba moja fura przez to to zamarzę ten napis, i może wtedy ktoś jakoś przychylniej spojrzy na nie obiektywnym okiem (dla mnie to nie problem ;)

a po drugie to mnie tam wsio ryba, ważne że kilka osób jest ok z którymi można pogadać :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 14:49 
Zbanowany!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012, 19:50
Posty: 7210
Miejscowość: FZA-PL, MKK-DE
Samochód:: Daewoo Nexia Coupe 1.5 8V
Audi A8 4,2 Quattro
Napisz do moda o przeniesienie OT gdzieś tam i po problemie :P

_________________
Image
"All the other kids with the pumped up kicks,
You better run, better run, outrun my gun.
All the other kids with the pumped up kicks,
You better run, better run, faster than my bullet" :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 10:56
Posty: 4764
Miejscowość: woj. dolnośląskie
Samochód:: Daewoo Nexia, 1.5 8V, GL+, Sedan
I pomyśleć, że gdybyś zasłonił ramki rejestracji to nie było by całego tego dymu..

Wracając do tematu: Czy mi się wydaje czy masz trochę nierówne zawieszenie? Tył leży a przód pieje?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 15:03 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010, 19:22
Posty: 12190
Samochód:: autíčko
Pietrek napisał(a):
Ale Wy sie strasznie spinacie nie dosc ze robicie totalny offtop koledze w temacie i nie macie mu checi pomoc na pytania zadane przez niego to jeszcze po drodze nazywacie innych disnejowcami.Nie kumam tego wogole bo bo jak wiadomo nexia powoli jest na wyginieciu i kazdy kto posiada nexie zaglada na wszystkie mozliwe fora z nexia zwiazane bo ma zapal i checi opisac auto na forum jednym czy drugim chce dopytac cos modzic i zamiast jakos zareklamowac dane forum przywitac nowego to od razu buuuu bo ma ramki pod tablice nie takie.Przeciez kolega sie chcial autem pochwalic a nie ramkami wkoncu a przez takie zachowanie nie ma na forum w dziale nasze samochody grubszych projektow tylko same serie i to tez juz coraz rzadziej bo zniechecacie ludzi i nie chca opisywac nic juz na forum bo po co opisywac szybkie niskie szerokie auto jak wystarcza same ramki zeby temat wrypac do lochu.Czy zeby byc dobrze przyjetym na forum trzeba najpierw komus dobrze w tyl wejsc.Takze spokojnie takie jest moje zdanie.

Jak nie kumasz o co chodzi to na ch... sie udzielasz? Nie byłeś na żadnym zlocie więc nt. drugiego forum nic nie wiesz i nie powinieneś się wypowiadać... EOT


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 15:37 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:15
Posty: 14060
Miejscowość: WPI
Samochód:: Skoda Bosto vel Rumun
Ileż razy to jeszcze trzeba będzie wałkować? :D Najstarsi indianie wiedzą, że nasz klub nie toleruje disneja i na odwrót!!! - i nie trzeba być zbytnio inteligentnym, żeby to zauważyć - zwłaszcza jak się jest już jakiś czas na którymś z forów. Dlatego też nie ma sensu wsadzać kija w mrowisko i na siłę pchać się gdzieś, gdzie jest się niemile widzianym. Szkoda, że do tej pory niektórzy nie potrafią tego zrozumieć.
A jeśli ktoś toleruje niski poziom forum ( o którym nawet administrator wypowiada się otwarcie ) , bawią go żarty spod lady, to u nas niestety na długo nie zagości.

_________________
Image
Zaliczone zloty nexia.pl
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Swaderki 2007, Wiele/Borsk 2008, Ślesin 2009, Ślesin 2010, Lublin 2011, Gorzewo 2012, Warka 2013,Warka 2014,Warka 2015, Warka 2016


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2011, 21:28
Posty: 1137
Miejscowość: Toruń
Samochód:: Vitara Premium 2WD `15
Popieram Pietrka. Jak na nexiomani pojawi się nexia z wlepką nexia.pl to jest witana całkiem normalnie, a nie jak w tym wypadku - zmień ramki albo ban.

_________________
Pozdrawiam,
coolz86

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 16:28 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010, 19:22
Posty: 12190
Samochód:: autíčko
coolz86 napisał(a):
Popieram Pietrka. Jak na nexiomani pojawi się nexia z wlepką nexia.pl to jest witana całkiem normalnie, a nie jak w tym wypadku - zmień ramki albo ban.

To idz tam sobie witać nowych... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nexia z Zduńskiej Woli
PostWysłany: 04 Lis 2012, 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 21:51
Posty: 321
Miejscowość: Maszewo
zajka napisał(a):
Pietrek napisał(a):
Ale Wy sie strasznie spinacie nie dosc ze robicie totalny offtop koledze w temacie i nie macie mu checi pomoc na pytania zadane przez niego to jeszcze po drodze nazywacie innych disnejowcami.Nie kumam tego wogole bo bo jak wiadomo nexia powoli jest na wyginieciu i kazdy kto posiada nexie zaglada na wszystkie mozliwe fora z nexia zwiazane bo ma zapal i checi opisac auto na forum jednym czy drugim chce dopytac cos modzic i zamiast jakos zareklamowac dane forum przywitac nowego to od razu buuuu bo ma ramki pod tablice nie takie.Przeciez kolega sie chcial autem pochwalic a nie ramkami wkoncu a przez takie zachowanie nie ma na forum w dziale nasze samochody grubszych projektow tylko same serie i to tez juz coraz rzadziej bo zniechecacie ludzi i nie chca opisywac nic juz na forum bo po co opisywac szybkie niskie szerokie auto jak wystarcza same ramki zeby temat wrypac do lochu.Czy zeby byc dobrze przyjetym na forum trzeba najpierw komus dobrze w tyl wejsc.Takze spokojnie takie jest moje zdanie.

Jak nie kumasz o co chodzi to na ch... sie udzielasz? Nie byłeś na żadnym zlocie więc nt. drugiego forum nic nie wiesz i nie powinieneś się wypowiadać... EOT


Po pierwsze to ja nie musze byc na zadnym zlocie zeby wiedziec to i owo o danym forum bo mam oczy i widze na jakim forum jak jest,ale mniejsza z tym bo nie o to idzie udzielajac sie w temacie kolegi Carl chcialem tylko zwrocic uwage na to ze kolega pokazal samochod zeby ocenic podpowiedziec cos tak jak to sie na ogol robi a Wy robicie problem o ramki i od razu z grubej rury straszysz kolege banem.
Po drugie piszac mojego dlugawego posta nigdzie nie ma rzuconego wulgaryzmu w niczyja strone bo ja sie nie spinam jak Ty i nie mam na celu nikogo obrazic,za to Ty jak przystalo na kogos kto stoi caly dzien w bramie skleciles cale jedno krotkie zdanie i sypiesz do mnie ch...mi.
I po trzecie co do sypania tymi ch..ami,to mozesz sobie tak mowic podczas rozmowy z kolega a nie piszac do mnie.Troche kultury wypadalo by z siebie wykrzesac

_________________
Nexia GSi c20xe sztuk dwie
2.0 16v c20xe


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 18:25 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2012, 21:14
Posty: 2120
Miejscowość: Bytom
Samochód:: Daewoo Nexia GLE 97' 1,5 8V
I napinka niech trwa !!! hehehe :) Panowie tak na poważnie to po co te nerwy :) każdy jest dorosły i ma swoje racje ja jestem od początku na nexia.pl i pozostaje bo są ludzie wporządku a co mnie obchodzi inny klub jak ktos jest tu zarejestrowany i tam a wiadomo że kluby są skłócone to jest dwulicowy. proste jak 2x2 i napinka niech trwa! :D

Do kamieniołomu z Ciulami hihi ;D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 18:43 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 12:32
Posty: 6214
Miejscowość: Włocławek
Samochód:: Civic EJ6 D15Z8/Z6 VTEC
WTF???????

_________________
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage



Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędza na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasami naprawdę aż ciężko ich wyprzedzić...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 18:48 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2012, 21:14
Posty: 2120
Miejscowość: Bytom
Samochód:: Daewoo Nexia GLE 97' 1,5 8V
radzio napisał(a):
WTF???????



Cicho :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 19:02 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:15
Posty: 14060
Miejscowość: WPI
Samochód:: Skoda Bosto vel Rumun
Szkoda, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy nie są w temacie.

_________________
Image
Zaliczone zloty nexia.pl
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Swaderki 2007, Wiele/Borsk 2008, Ślesin 2009, Ślesin 2010, Lublin 2011, Gorzewo 2012, Warka 2013,Warka 2014,Warka 2015, Warka 2016


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 19:11 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 12:32
Posty: 6214
Miejscowość: Włocławek
Samochód:: Civic EJ6 D15Z8/Z6 VTEC
tofel89 napisał(a):
radzio napisał(a):
WTF???????



Cicho :P

ja Ci zaraz dam Cicho

_________________
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage



Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędza na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasami naprawdę aż ciężko ich wyprzedzić...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OT z naszych samochodów
PostWysłany: 04 Lis 2012, 19:12 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 12:32
Posty: 6214
Miejscowość: Włocławek
Samochód:: Civic EJ6 D15Z8/Z6 VTEC
lubia napisał(a):
Szkoda, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy nie są w temacie.


ale Ewa to standart.

_________________
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage



Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędza na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasami naprawdę aż ciężko ich wyprzedzić...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 3 z 5   [ 62 posty(ów) ]
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz