Zmień rozmiar czcionki


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 2 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z obrotomierzem
PostWysłany: 21 Lis 2010, 22:26 

Rejestracja: 18 Lis 2010, 22:49
Posty: 84
Miejscowość: Warszawa-Włochy
Witam! Kiedyś zakupiłem obrotomierz firmy autogauge do Hondy CRX i tak już został w mojej szafie. Nie był używany wiec postawiłem go zainstalować do Nexii. I tu nastąpiły problemy. Po podłączeniu + ze stacyjki, dobrej masy i impulsu z cewki obrotomierz działał ale tylko na biegu jałowym. Podczas jazdy gdy dodawałem gazu obrotomierz wariował i przekłamywał o 3-4tys obrotów. Z cewki wychodzą dwa kable dające impuls. Jeden daje go bezpośrednio do obrotomierza w desce a drugi prosto do komputera. Więc postanowiłem podłączyć obrotomierz do impulsu który idzie do komputera i tu znikły problemy z przekłamywaniem lecz obrotomierz jest strasznie ospały... Działa prawie tak wolno jak prędkościomierz i na dodatek od razu po odpaleniu samochodu obrotomierz nie działa. Trzeba trochę pojeździć żeby ruszył, albo mocno dodać gazu to wtedy wskazówka lekko drgnie. Czasem problem powraca gdy jest duży pobór prądu. Np. włączę 4 stopień nawiewu itd. Pomocy :mrgreen:
Takie cos http://www.tuning.jedrasik.pl/pliki/1057b.jpg

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z obrotomierzem
PostWysłany: 08 Gru 2010, 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2010, 15:23
Posty: 165
Miejscowość: Łódź
Samochód:: Astra H 2,0T
Co za silnik masz w nexii?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 2 posty(ów) ]


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz