Zmień rozmiar czcionki


Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 1 post ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: [S] Radio CD/MP3/USB - LG LCF-600URU [nieaktualne]
PostWysłany: 01 Sie 2011, 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, 11:13
Posty: 380
Miejscowość: Kraków
Samochód:: Audi A4 B5 Avant 1.8T 150HP
Tak jak w tytule
przykładowy link z allegro: http://allegro.pl/lg-lcf-600uru-lcf-600 ... 74722.html
Radio w stanie bdb, technicznie wszystko ok, kupiłem nowy za 350zł na allegro ale odbierałem osobiście w Bochni, cały komplet tak jak na allegro oprócz pendriva bo użytkuje go moja narzeczona, ale pendrive to 20zł więc ktoś jak nie ma to może sobie dokupić.
Cały zestaw w stanie bardzo dobrym panel może nosić DROBNE zarysowania ale widoczne pod światło, chowany zawsze do etui nie latał gdzieś po schowkach czy pod siedzeniami więc nie jest ani poobijany ani nic.
Radio jest super, można nagrywać z radia na pendriva albo z płyt CD, dźwięk też bardzo dobry, prosty w obsłudze, jak znajdę jutro chwile czasu to pstrykne zdjęcie radia w mojej nysce.
Sprzedaję z przyczyn finansowych, miałem do wyboru sprzedać lampy albo radio ale radio zawsze się kupi a z soczewkami do nexii dużo ciężej :)
Oczywiście na gwarancji jeszcze ok. półtora roku (kupiłem je w zimie ale dokładnie nie pamiętam kiedy jak ktoś będzie zainteresowany to zerkne za faktura do pudełeczka i napisze.
Cena myślę że 280zł razem z PP priorytet na mój koszt.
Zainteresowani na PW :)

_________________
Nexia 1.5 8V 79KM + Sekwencja LPG Stag300-4 PLUS
233kkm i wciąż rośnie;)
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 1 post ]


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz