Zmień rozmiar czcionki


Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 1 post ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: [S] Monitor dvd do auta i nie tylko koszt wysyłki pokrywam
PostWysłany: 22 Lis 2010, 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, 22:49
Posty: 152
Miejscowość: Łódź
Witam mam do sprzedania monitorek dvd firmy Next Base cechuje się tym ze posiada bardzo wiele funkcji oraz zastosowania np można go zamontowac w aucie ja tak mialem podlaczyc trzeba mu pradu ja mialem z kostki od radia plus kabel na aux radio tez musi miec aux aby miec glos na glosnikach i smiga czyta wszystko od dvd vcd divx ma tez wyjscie na usb dobra sprawa bo podlaczasz usb i smiga muzyka ma wyjscie na karty sd/mmc oraz ms/ms-pro ma tez wyjscie na sluchawki oraz dc out 7-12v nie skacze wszytsko z nim ok i ma dluga pamiec np jak ogladalismy cos na dvd film za to na divx jest tak ze jak go wylaczymy to po wlaczeniu startuje od nowa ma tez wbudowane male gosniczki mozna na postoju sobie ogladac i sluchac bez posrednio z monitora nie obciazajac aku jak ktos ma dobry sprzet w aucie mozna tez go zamontowac z tylu na zaglowku dla osob jadacych z tylu lub np dla dzieci to tyle jesli chodzi o auto jego kolejnym plusem jest to ze ma tez mozliwosc dzilania na baterie 6x paluszki i smiga lub zasilacz ma stopke stylu stawiamy i ogladamy lub sluchamy muzyki z usb ma tez w ustawieniach opcje regulacji kontrastu koloru oraz przeloczyc mozna tryb z 2.0 na 3.2 takze fajna sprawa a nowemu nabywcy napewno sie nada ja sprzedaje ze wzgledow finansowych cena jak mnie interesuje to 230 zł plus poczta brakuje pilota bo mialem kiedys wlamanie i mi skubneli dziady jedne takze pytac jak bym oczyms jeszcze zapomnial pozdro


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c59 ... 9a4aa.html


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 1 post ]


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz