Zmień rozmiar czcionki


Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 1 post ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: [S] Asus Transformer TF101 16GB i HTC HD2, Lumia 920 i inne!
PostWysłany: 05 Lut 2013, 14:32 

Rejestracja: 11 Lis 2010, 14:20
Posty: 164
Witajcie, dziś na sprzedaż mam dwa świetne urządzenia.

Asus Transformer TF101 16GB + etui i karta 32gb class10. Cena 799zł

Na sprzedaż mam świetny tablet ASUS Transformer TF101 w wersji 16GB w stanie praktycznie idealnym! Tabletu używam ponad pół roku, jestem drugim właścicielem i uważam, że jest to jeden z najlepszych tabletów w tym przedziale cenowym. Niepowtarzalny design, spore możliwości i przyjemność z użytkowania. Platforma Tegra 2 świetnie nadaje się do gier, bez problemu zagrasz w takie hity ze sklepu Google Play jak Need For Speed: Most Wanted, Wild Blood i inne! Aktualnie zainstalowany jest Android Jelly Bean w wersji 4.2.1. Dla nowego kupca mogę wgrać każde dostępne oprogramowanie, oczywiście także fabryczny soft. Gwarancja jest jak widać na zdjęciu jeszcze przed prawie 10 miesięcy, jednak wątpię aby była konieczne. Tablet jest w świetnym stanie wizualnym, jedyny mały mankament to rysa na rogu, powstała podczas wkładania tabletu w etui, poza tym igiełka. A skoro mowa o etui to pora o gratisach: Etui warte 70zł na allegro, karta Kingston 32GB Class 10 warta ponad 100zł! Czy można chcieć więcej? Wszystko co potrzebne do komfortowego użytkowania tabletu na systemie Android! Nie zwlekaj i już teraz kup sobie Transformera, podaruj go dzieciom i oglądaj jak świetnie się bawią i uczą z jego pomocą! Bądź nowoczesny!


Oraz HTC HD2 + uchwyt i futerał! Cena 399zł

Witam, w dniu dzisiejszym mam na sprzedanie legendarny telefon HTC HD2 zwany także LEO. Zainteresowanym telefonu przedstawiać nie trzeba, gdyż wiedzą co chcą kupić. Dla mniej obeznanych po krótce: możliwość instalacji nawet dwóch systemów operacyjnych naraz(WP7.8 i Android), a wszystkie dostępne systemy to: Windows Mobile 6.5 (fabrycznie), Windows Phone w wersji 7.8 odblokowany, Android w wersji nawet Jelly Bean, MeeGo i ponoć Ubuntu. Aktualnie zainstalowany jest Windows Phone 7.8 co widać na załączonym zdjęciu. Na tym systemie nie widać upływu lat, jest szybki, stabilny i efektownie się prezentuje. Duży ekran 4'3" pozwala przeglądać internet wygodnie nawet w pełnych wersjach stron. Już nie musisz używać wersji mini, które są nieprzejrzyste. Korzystaj w pełni z możliwości smartfona tak jak chcesz! Rób zdjęcia aparatem 5MPx z lampą błyskową i olśniewaj swoich znajomych świetną jakością zdjęć!


Teraz trochę o telefonie, niestety ma już swoje lata i widać tego efekty: standardowo podrapana tylna klapka na baterię, jednak nie aż tak jak inne sprzedawane na allegro, przebarwienia na ekranie, ja taki już kupiłem, używałem non stop parę miesięcy i nic się z ekranem nie dzieje, dotyk działa w każdym miejscu, plamy się nie powiększają, ekran jest cały. Myślę, że poza wizualnym aspektem, nie będzie to stwarzać problemów nowemu właścicielowi. Jest także zamiennik baterii, który na WP7.8 z włączoną cały czas transmisją danych, synchronizacją dwóch kont mailowych, rozmowami, smsami i przeglądaniem internetu wytrzymywała mi ponad 24h. Jednak z przyzwyczajenia co noc ładuję telefon, ekran tak duży swoje niestety pobiera. Dodatkowo dokładam gratis: karta 2GB, etui oryginalne HTC i dedykowany uchwyt do samochodu (brak na zdjęciach). Oczywiście oryginalne pudełko i dokumenty z kompletu.

Zdjęcia; http://sdrv.ms/VDosIq

Dla użytkowników forum proponuję wysyłkę pocztą w cenie, kurierską za 10zł. Wszelkie pytania na PW, odpowiadam praktycznie od razu w trakcie dnia.

Oba przedmioty są dostępne na allegro, więc jak ktoś nie ufny to może skorzystać z tej opcji. O tyle, że wtedy wzrastają koszta wysyłki do: 5zł PP i 15zł kurier, z powodu prowizji do zapłacenia

Powód sprzedaży na serio: wygrałem Lumię 920 w Orange więc HD2 idzie do ludzi poza tym stwierdziłem, że pora przejść na iOS z powrotem więc mam zamiar kupić iPada 2, sprzedając oba urządzenia mam kasę własnie na tablet.

Dodatkowo: http://allegro.pl/nokia-lumia-920-black ... 07014.html oraz http://allegro.pl/nokia-play-360-glosni ... 08597.html

czyli zestaw jaki wygrałem w orange. Powód: zamiana na iphone 4 i ipad2 ;).

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 1 post ]


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 83 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz