Zmień rozmiar czcionki


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 3 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: [S] Nexia Śledzia - 3.0 v6
PostWysłany: 05 Sie 2013, 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 10:22
Posty: 136
Miejscowość: Białystok
Witam wszystkich. Niestety jestem zmuszony sprzedać swoją ukochana nexię, którą od jakiegoś czasu nie jestem w stanie się zajmować i naprawdę szkoda żeby stała. Tutaj temat w którym można poczytać co nieco na tematu samochodu, ogólnie jeżeli ktoś by miał jakieś szczegółowe pytania dotyczące samochodu to zapraszam do odzywania się na priv, podam do siebie numer telefonu ew. jakiś inny kontakt via internet. Do zrobienia zostało:
-przednie kolumny mcpersona
-pompa wspomagania
-progi
-zdecydowanie wymiana przednich opon

blacharsko nexia jest zabezpieczona, jutro porobię i powrzucam zdjęcia jak to wygląda, ale zostały do zrobienia progi które wypadałoby zrobić bo psuje to efekt wizualny samochodu (reperaturki są kupione), mcpersony - części są, albo je dorzucę albo je wymienię jeszcze przed oddaniem, pompę wymienię. Wydech się rozszczelnił za kolektorami, też tego już robić nie będe. W samochód zainwestowałem mnóstwo serca, czasu, i pieniędzy i tym bardziej szkoda mi się z nim rozstawać ale z drugiej strony szkoda żeby stała i niszczała.
Do samochodu wszelkie części jakie posiadam nadprogramowo, a których nie zamontowałem - ramka pod radio z miejscem na 3 wskaźniki, mam 2 wskaźniki autogauge ciśnienia oleju i obrotomierz, a także swirl pot który miał być wykorzystany do przebudowy układu paliwowego. To tak na szybko, jakby co to zapraszam do zadawania pytań.
Image

Image

ps: finalnie nexia miała te 240koni i prawie 300nm.

Narazie czekam na jakieś sensowne propozycje, ogłoszenie wrzucam narazie tylko na nexia.pl, i daewooforum.pl
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [S] Nexia Śledzia - 3.0 v6
PostWysłany: 05 Sie 2013, 23:05 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010, 19:22
Posty: 12190
Samochód:: autíčko
ile?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [S] Nexia Śledzia - 3.0 v6
PostWysłany: 14 Sie 2013, 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 10:22
Posty: 136
Miejscowość: Białystok
bump!
cena za kompletne auto 6tysi
istnieje mozliwosc dogadania sie, i moge pogonic bez kolektorow z kwasowki, hamulcow, felg, i bez wydechu - cena bedzie zdecydowanie nizsza

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 3 posty(ów) ]


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz