Zmień rozmiar czcionki


Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 2   [ 17 posty(ów) ]
Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 07:55 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:15
Posty: 14060
Miejscowość: WPI
Samochód:: Skoda Bosto vel Rumun
Opłaca się sprzedawać samochód za 1500 zł?

_________________
Image
Zaliczone zloty nexia.pl
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Swaderki 2007, Wiele/Borsk 2008, Ślesin 2009, Ślesin 2010, Lublin 2011, Gorzewo 2012, Warka 2013,Warka 2014,Warka 2015, Warka 2016


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [S] Daewoo Nexia 1.5 8V GL sedan
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 09:26 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 12:32
Posty: 6214
Miejscowość: Włocławek
Samochód:: Civic EJ6 D15Z8/Z6 VTEC
lubia napisał(a):
Opłaca się sprzedawać samochód za 1500 zł?

lepiej za 1500 niż za 500 na złomie ;) No a na pewno czasem opłaca się kupić za 1500 ;)

_________________
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage



Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędza na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasami naprawdę aż ciężko ich wyprzedzić...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [S] Daewoo Nexia 1.5 8V GL sedan
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 15:23 

Rejestracja: 12 Lis 2010, 22:39
Posty: 2055
Samochód:: ......
Nie rozumiem Twojego toku rozumowania Ewa, dobre i 1000 jeśli ktoś ją zechce, to niewiele kosztuje, a na szrocie ją wezmą w każdym momencie. Skoro się nie pali to czemu nie dać ogłoszenia, może komuś się przyda jako dupowóz z punktu A do B.
Nie rozumiem jak może nie opłacać się sprzedaż za 1500zł..a za ile ma się opłacać sprzedaż samochodu, który właśnie tyle jest wart? Skoro jest tyle warta to zawsze się opłaca, a nam nie jest już potrzebna, 1500zł nie leży na ulicy.. no chyba, że w Warszawie leży to zazdroszczę. Tym bardziej, że to przecież Nexia, myślałem, że Was smuci jak kolejna nexia ląduje na złomie. I Wy się dziwicie, dlaczego forum umiera..zacznijcie zmiany od siebie. Ja przynajmniej próbuję dać jej szansę na dalsze życie skoro ja czy brat nie jesteśmy w stanie. Róbta co chceta, i myślta co chceta. Dzięki radzio, że chociaż Ty widzisz sens.
Wiem, że modów i admina to nie dotyczy, ale warto doczytać suplement regulaminu tego działu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [S] Daewoo Nexia 1.5 8V GL sedan
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 18:51 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:15
Posty: 14060
Miejscowość: WPI
Samochód:: Skoda Bosto vel Rumun
Ojojojoj...chyba źle się wyraziłam i źle mnie zrozumiałeś najt. Zupełnie nie to miałam na myśli. Chodziło mi bardziej o to, że za te 1500 raczej innej furki się nie kupi, więc może lepiej ją zostawić.
I nie wrzucaj mnie od razu do jednego wora z ludźmi którzy nie szanują pieniędzy. Wyjaśniłeś mi już dość jasno ocb, więc nie mam więcej pytań.

_________________
Image
Zaliczone zloty nexia.pl
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Swaderki 2007, Wiele/Borsk 2008, Ślesin 2009, Ślesin 2010, Lublin 2011, Gorzewo 2012, Warka 2013,Warka 2014,Warka 2015, Warka 2016


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 20:17 
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 09:42
Posty: 23143
Miejscowość: Lublin
Samochód:: Sedan na czarnych blachach :)
Każdej odchodzącej Nexii szkoda, bo coraz mniej tego na ulicach. Ewie pewnie chodziło o to ze może zamiast sprzedawać za tą kase to lepiej ją zostawić z sentymentu ;) ot taki old timer :mrgreen: ;)

_________________
Image Image
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [S] Daewoo Nexia 1.5 8V GL sedan
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 21:35 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010, 19:22
Posty: 12190
Samochód:: autíčko
najt154 napisał(a):
1500zł nie leży na ulicy.. no chyba, że w Warszawie leży to zazdroszczę.

Kipi kompleksem... :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 19 Wrz 2014, 22:00 
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 09:42
Posty: 23143
Miejscowość: Lublin
Samochód:: Sedan na czarnych blachach :)
Zajek ;) nie dolewaj oliwy... ;)

_________________
Image Image
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 20 Wrz 2014, 06:45 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010, 19:22
Posty: 12190
Samochód:: autíčko
dobrze wujku Pieterze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 20 Wrz 2014, 17:04 
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 09:42
Posty: 23143
Miejscowość: Lublin
Samochód:: Sedan na czarnych blachach :)
Ma być spokój mi tu :D i rodzinna atmosfera ;)

_________________
Image Image
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 21 Wrz 2014, 14:01 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2010, 12:32
Posty: 6214
Miejscowość: Włocławek
Samochód:: Civic EJ6 D15Z8/Z6 VTEC
A wiadomo że trzeba się słuchać modów jeżdżących nexiami :P

_________________
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage



Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędza na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasami naprawdę aż ciężko ich wyprzedzić...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 21 Wrz 2014, 15:35 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010, 19:22
Posty: 12190
Samochód:: autíčko
ja się zawsze słucham, tylko jak czytam ględzenie cierpiarzy to mi się źle robi... ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 21 Wrz 2014, 16:30 
Gold Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:55
Posty: 2251
Miejscowość: GWE
Samochód:: Merc E500
Ględzenia można posłuchać...... Ja to nie znosiłem słuchać "Niemca" :P

_________________
Zloty: Image Image Image Image Image Image Image Image Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 22 Wrz 2014, 20:44 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:15
Posty: 14060
Miejscowość: WPI
Samochód:: Skoda Bosto vel Rumun
A ja tam nie lubię słuchać jak ktoś ględzi i narzeka...zresztą, nasze forum wyraźnie malkontentom mówi stanowcze nie. Dawno temu usunęliśmy takowych i jakoś nasze forum nie ucierpiało. Najt już drugi raz jak baba focha zajebał z byle powodu i pewnie za rok znowu wróci.
A tzw. "niemiec" mi nie przeszkadzał, dopóki nie zaczął obrażać mojego kraju.

_________________
Image
Zaliczone zloty nexia.pl
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Swaderki 2007, Wiele/Borsk 2008, Ślesin 2009, Ślesin 2010, Lublin 2011, Gorzewo 2012, Warka 2013,Warka 2014,Warka 2015, Warka 2016


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 23 Wrz 2014, 19:45 

Rejestracja: 12 Lis 2010, 22:39
Posty: 2055
Samochód:: ......
też nie lubię słuchać jak stale ględzicie, że pogoda zła, że jak weekend to od razu zimno i buro, że urlop daleko bo ciągle byście chcieli mieć tylko urlopy, wakacje i 30 stopni w cieniu. i to wy robicie z siebie "cierpiarzy" jak to zajka ujął.
wasz humor i podejście do pewnych tematów mnie średnio bawi, przykładowo: mam ciągnik w tle na zdjęciu z nexią więc zajka podchwycił temat na bardzo zabawny komentarz. w temacie z samochodem. ha ha. jak opisuję samochód w dziale samochodowym to do cho*ery to jest forum motoryzacyjne dotyczące nexii a przynajmniej ten dział na tym całym forum to można coś wyrazić na temat samochodu a jak nie ma się do powiedzenia nic bo samochód jest zwyczajny to można napisać chociaż, że zadbany, ale nie lepiej zrobić sobie jajca z tego, że ktoś mieszka na wsi. mieszkam i się tego nie wstydzę, taki komentarz jest poniżej poziomu. a to był tylko przykład.
oburzyłem się na Twój dylemat "czy warto" bo faktycznie chyba źle go odebrałem ale w dalszej perspektywie i tak zabrzmiał tak jakby każdy kto jeździł nexią ma nią jeździć a przynajmniej trzymać pod kocem (w moim przypadku w stodole - sorry zajka, ukradłem Ci pomysł do zrobienia sobie żartu) do końca swoich albo nexiowych dni. szkoda tylko, że oboje pozbyliście się nexii i to już jakiś czas temu. a to "kipi" hipokryzją. jakoś nikt nie garnie się do płacenia OC za samochód który jest nikomu nie potrzebny. sami nie przestrzegacie regulaminu dotyczącego m.in. komentowania w dziale handlowym, a powinniście dawać dobry przykład zamiast sami łamać paragrafy. to forum rządzi się swoimi prawami, ja o tym wiem. tylko nie bądźcie tacy zaskoczeni, że co raz mniej ludzi się udziela i zastanawiacie się czy nie zamknąc biznesu lub zmienić branży. Zmieńcie - na "mydło i powidło"
i jeszcze jedna kwesta poruszona w tym temacie. nie mam kompleksu na punkcie pieniędzy, jestem studentem na własnym utrzymaniu (choć sytuacja materialna w moim domu mnie do tego nie zmusza) i sobie radzę. a pieniądze ze sprzedaży samochodu nie będą moje. u nas po prostu szanuje się pieniądze.
no to skończyłem jak legendarny "niemiec", ale może chociaż przekazałem wam małą część tego co myślę o waszym podejściu i zachowaniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ot ze sprzedaży nexii
PostWysłany: 23 Wrz 2014, 22:57 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2010, 08:15
Posty: 14060
Miejscowość: WPI
Samochód:: Skoda Bosto vel Rumun
Forumowe oczyszczenie normalnie...i pomyśleć że siedziało to w Tobie od roku czy dwóch.
Kiedyś, jak jeszcze nikogo nie znałam osobiście z klubu, to nie wiedziałam jakim tonem ktoś coś pisze. Potem to się zmieniło, bo zamiast tylko trollować, postanowiłam poprzebywać z ludzmi na żywo. Tobie też to polecam na kolejnych forach. Ułatwi to zrozumienie niektórych żartów no i pomoże Ci obiektywnie ocenić ludzi.
Szkoda, że po tylu latach i napisanych postach na forum piszesz coś takiego.Nagle przez jedno zdanie które źle odebrałeś masz wyrzuty jakby ktoś Ci strącił koronę z głowy. Kompletnie tego nie rozumiem, ale ok.
I chyba jednak wolę czytać odliczanie dni do urlopu i weekendów i popitolić od rzeczy. Do poważnych pogawędek służą nam spotkania.

_________________
Image
Zaliczone zloty nexia.pl
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Swaderki 2007, Wiele/Borsk 2008, Ślesin 2009, Ślesin 2010, Lublin 2011, Gorzewo 2012, Warka 2013,Warka 2014,Warka 2015, Warka 2016


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forumWyślij odpowiedź Strona 1 z 2   [ 17 posty(ów) ]
Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

projekty kuchni warszawa szafy stolarz